מה זה בעצם וואן האוס?

מותג ישראלי המתפתח במהירות ונותן פייט למתחרים הגדולים בשוק העולמי. האיכות, הנוחות ובמיוחד השירות.
כיום החלטנו לפתוח חנות בוטיק שבנוסף למוצרי המותג שלנו תוכלו לרכוש מוצרים שיתנו לכם מענה משלים בטיול שלכם.

למה לקנות מותג One House הישראלי ולא מותג עם שם עולמי?

המחיר! האיכות! והשירות!. המחיר שלנו הכי משתלם ביחס לקטגוריית הפרימיום. מעוניינים להסתפק בתיק בינוני של "מותג" או מעדיפים תיק איכותי של חברה ישראלית אמיתית? רק בוואן האוס דואגים להשתמש בבדים איכותיים ועמידים בכל התיק, פנים וחוץ! והשירות שלנו איתכם לאורך כל הדרך, לא צריך לחפש יבואן, חנות או ספק, אנחנו זה אנחנו! היצרן והספק, לא דורשים קבלה ונשמח לעמוד לצדכם בכל מקרה.

מה מיוחד בתרמילים שלנו?

בנוסף למערכת גב ארגונומית וטובה שפותחה על ידינו עם שנים של ניסיון בספורט אתגרי וצבאי. אצלנו החומרים מובחרים וחזקים. אפילו יותר משאר החברות, גם המוכרות ביותר, שלרוב משתמשות בבד חיצוני בעל צפיפות נמוכה משלנו, כלומר חלש יותר ובד פנימי מסוג פוליאסטר ולא הניילון שמחזיק מעמד לאורך זמן, חזק יותר ואף טוב יותר כנגד פגעי מזג האוויר.

איפה ניתן למדוד ולקנות?

אנו נמצאים במדרחוב של זכרון יעקב (המייסדים 50). למי שרחוק או שאין לו את הזמן, תמיד ניתן לרכוש באתר שלנו 24/7 ושליח יגיע עד אליכם תוך 2-6 ימי עסקים. צריכים הכוונה או ייעוץ נוסף? נשמח לעזור 04-6391361.

איך אדע אם התיק יתאים לי

אצלנו התיקים מתאימים גם לנשים וגם לגברים כאחד. אך זה תלוי באורך הגב שלכם, כלומר ה"טורסו" (ולא בגובה הכללי). מערכות הגב המתכווננות שלנו באורך של 42 ועד 56 ס"מ. במערכות גם שאינן מתכווננות תוכלו לראות במוצר עצמו מה המידות המומלצות שלו. איך מודדים את הגב? ומה הנפח המומלץ עבורי? ניתן לראות פה.

ואם בכל זאת לא אהיה מרוצה?

נדיר שזה קורה. אך אם בכל זאת תירצו להחזיר, מכל סיבה שהיא, אנו כל כך בטוחים במוצרים שלנו ושתהיו באמת מרוצים מהם. לכן החלטנו שתוכלו להחזיר את המוצר (כל עד שלא נעשה בו שימוש ועם התוויות) עד 60 יום מהקנייה ותקבלו את מלוא כספכם חזרה.

מה כוללת האחריות?

אחריות לכל החיים כסטנדרט עולמי כמו שאר החברות העולמיות. רק שאצלנו פונים ישירות אלינו ואין צורך לחפש קבלה, יבואן או חנות שתמרר לכם את החיים. על כל בעיה נשמח לטפל בכם.

מה ההבדל בינכם לשאר המותגים הישראליים?

אנו מפתחים בעצמינו את המוצרים שלנו, מרכז הפיתוח שלנו נמצא בזיכרון יעקב ומנוהל ע"י מעצב תרמילים ומערכות גב שהגיע מעיצוב ליחידות מיוחדות בצה"ל ולצבאות העולם. כך שמאחורינו שנים של ניסיון בשטח והבנה בחומרים ותקנים צבאיים לעמידות וחוזק.

שירות לקוחות

יצרן ישראלי שדואג לישראלים! יחס אישי ממי שעיצב פיתח וייצר את התרמילים! הקבלה נשלחת אליכם ישירות למייל ככה לא תאבדו אותה ובכלל אין צורך להציג אותה, לא צריך לחפש את החנות שרכשתם ממנה, את היבואן או הקבלה. כל תיק וואן האוס זכאי אצלנו לטיפול מיוחד!

*כל הנאמר כאן הינם סיכומם של דברים, להבנה מעמיקה יותר יש להיכנס ולקרוא בתקנון.