המשימה שלנו

House One נולדה למעשה באלסקה הרחוקה.
אדם רסקין, יליד אלסקה, טייל בטבע כבר בילדותו.
במדינה כמו אלסקה, כשאתה יוצא לטיול בטבע, אתה חייב להיות מצויד היטב… לדאוג שכל מה שאתה לוקח איתך יהיה איכותי, אמין ויתן לך שקט נפשי, כך שגם אם מזג האוויר לא יאיר לך פנים, הרי שהציוד כן.

כשאדם עלה לישראל, אהבת הטבע והטיולים שלו לא שכחה והוא אף דאג להעביר אותה למשפחתו, ילדיו ומכריו.

אדם זיהה, שלמרות שיש להשיג בארץ תרמילי טיולים וציוד של המותגים המוכרים והמובילים
בעולם, הרי שהעלות שלהם גבוהה מאד.

אדם קיבל החלטה, לייצר תרמילים שיהיו איכותיים, עמידים וטובים בדיוק כמו המותגים המובילים –  אבל בעלויות שכל צעיר וצעירה ישראליים, המחכים לטיול הגדול שלהם אחרי השרות הצבאי, יוכלו להרשות לעצמם.

לאדם חשוב שמצד אחד מחיר הציוד יהיה הוגן ומצד שני שהציוד יהיה ברמה הגבוהה ביותר – כזה שיבטיח למטייל הישראלי שקט נפשי ובטחון מלא בכך שהציוד לא יאכזב אותו בכל מקום בעולם אליו הוא יגיע,
על כל הר שיטפס וכל נהר שיחצה. בכל מקום, הציוד יהיה איתו שלם, נוח ויעיל.

אדם רסקין מנכל וואן האוס

אדם חושב כל הזמן על טובה הלקוח.
הוא חיפש ומצא את מתכנן התיקים המוביל בישראל וגייס אותו כמעצב החברה. לאדם ולחברה חשוב שהתכנון יהיה של ישראלים, למען ישראלים.
תכנון שמכיר את הצורך של הלקוח לפרטי פרטים ודואג להתעדכן ולהתחדש כל הזמן.
ההקפדה על הייצור גם היא מהווה נר לרגליו של אדם והוא אישית נוסע לפקח על עבודת הייצור.

House One היא חברת בוטיק קטנה ואיכותית שמשקיעה הכל בכל פרט ופרט במוצריה.

מי אנחנו?

תמונה של אדם - לדף אודות-min (1)

אדם רסקין

גדלתי באלסקה, ארה”ב, וגם בישראל של שנות ה – 70. את רוב ילדותי ביליתי בין מסלולים מושלגים באלסקה, ומסלולים מדבריים פה בארץ. התשוקה לייצור ציוד OUTDOOR – התחילה כבר בכיתה ז`, כשהשתמשתי במכונת התפירה של אמא שלי, לתפור ציוד טיולים- לעצמי ולמכירה בחנויות ברחבי אלסקה.

יאיר ניגר
מעצב ומפתח ראשי

גר ברעננה. מעצב ומפתח ציוד טיולים וציוד צבאי מאז שאני זוכר את עצמי… אם לא תמצאו אותי במשרד אני כנראה באיזה מסלול בארץ או בחו”ל, טובל במעיין, או גולש מאיזה צוק.

תמונה של אלון - לדף אודות-min

אלון גולדמן
שיווק דיגיטלי

נולדתי בחיפה, ואת שנות ילדותי העברתי בזכרון יעקב. כל חופשה וכל זמן פנוי הייתי יוצא ביחד עם המשפחה לטיולים בארץ ובעולם, עם תרמילים על הגב, כובע על הראש, והרבה שמחה בלב.